OBRZĘDOWE MIANA GROMAD ZUCHOWYCH ZA ROK 2017/2018

tęczaGROMADA TĘCZOWA

  • 15 Podgórska Gromada Zuchenek "Zielone Bractwo"

sloneczkoGROMADA PROMIENNA

  • 5 Krakowska Gromada Zuchenek "Słoneczna Gromada"
  • 344 Krakowska Gromada Zuchenek "Leśny Ludek"

sloneczkoGROMADA SŁONECZNA

  • 3 Podgórska Gromada Zuchenek "Pracowite Pszczółki"
  • 7 Niepołomicka Gromada Zuchenek "Strażniczki Lasu"
  • 18 Krakowska Gromada Zuchenek "Wiślanie"
  • 19 Krakowska Lotnicza Gromada Zuchenek "Gwiezdne Bractwo"
  • 20 Krakowska Gromada Zuchenek "Kubusie Puchatki"
  • 31 Krakowska Gromada Zuchenek "Polne Stokrotki"
  • 33 Krakowska Gromada Zuchenek "Leśne Duszki"
  • 45 Krakowska Gromada Zuchenek "Biedronki"

sloneczkoGROMADA WSCHODZĄCEGO SŁONECZKA

  • 1 Skawińska Gromada Zuchenek "Podniebna Kraina"
  • 7 Krakowska Gromada Zuchenek "Chabrowe Bractwo"
  • 3 Podgórska Gromada Zuchenek "Wesołe Wicherki"
  • 5 Krakowska Gromada Zuchenek "Zorza Polarna"
  • 5 Niepołomicka Gromada Zuchenek "Zielone Iskierki"
  • 11 Podgórska Gromada Zuchenek "Puszward"

OBRZĘDOWE MIANA DRUŻYN HARCEREK ZA ROK 2017/2018

zlota koniczynkaZŁOTA KONICZYNKA

  • 1 Skawińska Drużyna Harcerek "Gniazdo" im. Anny Haller
  • 5 Niepołomicka Drużyna Harcerek "Gawra" im. Danuty Sidzikówny
  • 6 Krakowska Drużyna Harcerek "Źródło" im. Magdaleny Grodzkiej-Gużkowskiej
  • 6 Krakowska Drużyna Harcerek "Żar" im. gen. Elżbiety Zawadzkiej "Zo"
  • 19 Krakowska Lotnicza Drużyna Harcerek "Kwiaty Nieba" im. Janiny Lewandowskiej

srebrna koniczynkaSREBRNA KONICZYNKA

  • 33 Krakowska Drużyna Harcerek "Ognisko wśród skał"
  • 22 Krakowska Drużyna Harcerek "Gwiazdy Kompasu" im. gen. Elżbiety Zawackiej
  • 45 Krakowska Drużyna Harcerek "Sowizdrzały" im. dr Wandy Błeńskiej

zielona koniczynkaZIELONA KONICZYNKA

  • 3 Podgórska Drużyna Harcerek "Róża Wiatrów" im. Zofii Radwańskiej-Paryskiej
  • 3 Podgórska Drużyna Harcerek "Nawojki" im. Janiny Potoczek-Pałasińskiej
  • 5 Krakowska Drużyna Harcerek "Arboretum"
  • 5 Krakowska Drużyna Harcerek "Błyskawica"
  • 11 Podgórska Drużyna Harcerek "Ignis" im. Zofii Cierniakowej
  • 11 Podgórska Drużyna Harcerek "Koniczyny"
  • 18 Krakowska Drużyna Harcerek "Dudlebowie"
  • 22 Krakowska Drużyna Harcerek "Gwiazdy Kompasu"

zielona koniczynkaSZARA KONICZYNKA

  • 7 Krakowska Drużyna Harcerek "Ptaki Puszczy" im. Marii Curie-Skłodowskiej
  • 7 Krakowska Drużyna Harcerek "Wędrowne Ptaki" im. Skłodowskiej-Curie
  • 7 Niepołomicka Drużyna Harcerek "Szatra" im. Heleny Setnerowej
  • 7 Nowotarska Drużyna Harcerek "Gniazdo" im. Jadwigi Apostoł-Staniszewskiej
  • X Zakopiańska Drużyna Harcerek "Orla Perć" im. Heleny Marusarzówny
  • 12 Zakopiańska Drużyna Harcerek "Herbaciarnia" im. Olgi Małkowskiej
  • 13 Krakowska Drużyna Harcerek "Gromada Dziewanny"
  • 13 Krakowska Drużyna Harcerek "Gromada Łady"
  • 19 Krakowskiej Lotniczej Drużynie Harcerek "Rozeta Gwiazd"
  • 20 Krakowska Drużyna Harcerek "Dysk" im. Fryderyka Chopina
  • 27 Podgórska Drużynie Harcerek "Skrzydła"
  • 28 Krakowska Drużynie Harcerek "Buki"
  • 29 Krakowska Drużynie Harcerek "Brzask"

OBRZĘDOWE MIANA DRUŻYN WĘDROWNICZEK ZA ROK 2017/2018

a DRUŻYNY ŻÓŁTEGO PŁOMIENIA

  • 5 Krakowska Drużyna Wędrowniczek "Virga"

aa aaDRUŻYNY ŻÓŁTEGO PŁOMIENIA