KATEGORYZACJA GROMAD ZUCHOWYCH ZA ROK 2015/2016

tęczaGROMADA TĘCZOWA

  • 3 Podgórska Gromada Zuchenek "Zaradne Skrzaty"
  • 5 Krakowska Gromada Zuchenek "Słoneczna Gromada"
  • 5 Niepołomicka Gromada Zuchenek "Zielone Iskierki"
  • 15 Podgórska Gromada Zuchenek "Zielone Bractwo"
  • 20 Krakowska Gromada Zuchenek "Kubusie Puchatki"
  • 33 Krakowska Gromada Zuchenek "Leśne Duszki"
  • 344 Krakowska Gromada Zuchenek "Leśny Ludek"

sloneczkoGROMADA SŁONECZNA

  • 1 Skawińska Gromada Zuchenek "Podniebna Kraina"
  • 3 Podgórska Gromada Zuchenek "Wesołe Wicherki"
  • 3 Podgórska Gromada Zuchenek "Pracowite Pszczółki"
  • 7 Krakowska Gromada Zuchenek "Chabrowe Bractwo"
  • 11 Podgórska Gromada Zuchenek "Puszward"
  • 18 Krakowska Gromada Zuchenek "Wiślanie"

sloneczkoGROMADA WSCHODZĄCEGO SŁONECZKA

  • 13 Krakowska Gromada Zuchenek "Gromada Libuszy"
  • 31 Krakowska Gromada Zuchenek "Polne Stokrotki"
  • 45 Krakowska Gromada Zuchenek "Biedronki"

KATEGORYZACJA DRUŻYN HARCEREK ZA ROK 2015/2016

zlota koniczynkaZŁOTA KONICZYNKA

  • 7 Krakowska Drużyna Harcerek "Wędrowne Ptaki" im. Skłodowskiej-Curie
  • 7 Niepołomicka Drużyna Harcerek "Szatra" im. Heleny Setnerowej
  • 19 Krakowska Lotnicza Drużyna Harcerek "Kwiaty Nieba" im. Janiny Lewandowskiej

srebrna koniczynkaSREBRNA KONICZYNKA

  • 3 Podgórska Drużyna Harcerek "Róża Wiatrów" im. Zofii Radwańskiej-Paryskiej
  • 5 Krakowska Drużyna Harcerek "Arboretum"
  • 5 Niepołomicka Drużyna Harcerek "Gawra" im. Danuty Sidzikówny
  • 6 Krakowska Drużyna Harcerek "Żar" im. gen. Elżbiety Zawadzkiej "Zo"
  • 6 Krakowska Drużyna Harcerek "Źródło" im. Magdaleny Grodzkiej-Gużkowskiej
  • 13 Krakowska Drużyna Harcerek "Gromada Dziewanny"
  • 45 Krakowska Drużyna Harcerek "Sowizdrzały" im. dr Wandy Błeńskiej

zielona koniczynkaZIELONA KONICZYNKA

  • 1 Skawińska Drużyna Harcerek "Gniazdo" im. Anny Haller
  • 3 Podgórska Drużyna Harcerek "Nawojki" im. Janiny Potoczek-Pałasińskiej
  • 7 Krakowska Drużyna Harcerek "Ptaki Puszczy" im. Marii Curie-Skłodowskiej
  • 7 Nowotarska Drużyna Harcerek "Gniazdo" im. Jadwigi Apostoł-Staniszewskiej
  • X Zakopiańska Drużyna Harcerek "Orla Perć" im. Heleny Marusarzówny
  • 11 Podgórska Drużyna Harcerek "Ignis" im. Zofii Cierniakowej
  • 12 Zakopiańska Drużyna Harcerek "Herbaciarnia" im. Olgi Małkowskiej
  • 20 Krakowska Drużyna Harcerek "Dysk" im. Fryderyka Chopina

KATEGORYZACJA DRUŻYN WĘDROWNICZEK ZA ROK 2015/2016

a DRUŻYNY CZERWONEGO PŁOMIENIA

  • 16 Podgórska Drużyna Wędrowniczek "Itinera"

aa aaDRUŻYNY ŻÓŁTEGO PŁOMIENIA