Druhny i Druhowie!

Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości oraz Roku Harcerstwa w Polsce przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego! Z radością przekazujemy w Wasze ręce oficjalną płytę ZHR'u "Harcerska Piosnka".

Na płycie, która jest również dostępna na stronie www.zhr.pl,  prezentujemy 14 harcerskich piosenek w całkiem nowych aranżacjach! Usłyszycie m.in. Ramię pręż, Zielony płomień, Mały obóz, Krajkę. Wykonawcami są muzycy polskiej estrady - obecni i byli członkowie Szczepu "Słowiki" z Krakowa.

Projekt współfinansowany jest w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury "Kultura - Interwencje 2018" oraz objęty jest Protektoratem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Dostaliśmy finansowe wsparcie również od S
towarzyszenia Phari.

Stowarzyszenie Phari to grupa żeglarzy otwartych na nowe działania i nietuzinkowe projekty. Swoim zamiłowaniem do sportu i żeglugi łączą środowiska i pokolenia. Poznaj Stowarzyszenie Phari gdzie pasja łączy się z dobrą zabawą a żeglarstwo jest dostępne dla każdego kto chce poczuć wiatr we włosach!

Odwiedź nas na www.phari.pl lub na facebooku i stwórz z nami swoją własną żeglarską przygodę!

płyty